voetbaluitslagen

Het doelpunt van Wessel In de Weij kon niet voorkomen dat Rillandia verloor bij Brouwershaven. ©Frans van Pagee

ZATERDAGVOETBAL

Derde divisie

VVOG-ODIN'59 0-5, Hoek-SJC 3-1, Dovo-ONS Sneek 2-1, Noordwijk-Jong FC Groningen 2-1, Ajax-Stedoco 4-2, Harkemase Boys-De Dijk 3-1, Eemdijk-FC Lisse 3-0, ASWH-DVS'33 1-1, Achilles'29-Quick Boys 3-5.

Psst, vind je dit interessant?

Ontdek Topics nu 1 maand gratis en stel je eigen nieuwsoverzicht samen.

Lees 1 maand gratis

Al abonnee?

Log in en lees altijd gratis Topics.

Noordwijk29-68FC Lisse29-42

Quick Boys29-63Dovo29-41

DVS'3329-56Ajax29-38

Hoek29-55ONS Sneek29-33

Harkemase Boys29-50VVOG29-32

Jong Groningen29-49SJC29-23

ODIN'5929-48Eemdijk29-20

Stedoco29-46Achilles'2929-17

ASWH29-43De Dijk29-13

Eerste klasse B

RVVH-Rijsoord 1-4, Westlandia-SHO 1-2, Die Haghe-De Meeuwen 1-0, Forum Sport-Deltasport 2-1, Honselersdijk-Heinenoord 3-3, Poortugaal-Kloetinge 1-2, Brielle-BVCB 4-1.

SHO22-48BVCB22-27

Rijsoord22-47Die Haghe22-27

Kloetinge22-42Westlandia22-24

Honselersdijk22-39Poortugaal22-23

Forum Sport22-34Deltasport21-21

Heinenoord22-31RVVH21-19

Brielle22-30De Meeuwen22-15

Tweede klasse E

FC Axel-Krabbendijke 1-1 (0-1). Danny Weber 0-1, Ibrahim Eryürük 1-1.

MZC'11-Bruse Boys 1-7 (0-2). Domenique van den Berge 0-1, Mats Willemse 0-2, Johan Vroegindeweij 0-3, Domenique van den Berge 0-4, Johan Vroegindeweij 0-5, Sven Heijboer 1-5, Julian Nieuwland 1-6, Rick Jonker 1-7.

Oostkapelle-NSVV 3-6 (1-3). Kelvin van der Giessen 0-1, Lorenzo Pengel 0-2, Lorenzo Pengel 0-3, Rick Maljaars 1-3, Yoeron van der Ree (strafschop) 1-4, Mitchel Louwerens 1-5, Peter-Jan Kazander 1-6, Rens Maljers 2-6, Maarten Hazelaar 3-6. Rode kaart: Doelman Niels Dekker (Oostkapelle) bij een 1-3-tussenstand.

Serooskerke- Arnemuiden 0-1 (0-0). Ronaldo Meijer 0-1. Rode kaart: Cores Siwabessy (Arnemuiden) bij een 0-0-tussenstand.

SSV'65-DBGC 4-4 (1-1). Jeroen Sep 0-1, Casper van Sabben 1-1, Thijs Tromp 1-2, Jeroen Sep 1-3, Kai Walraven 2-3, Casper van Sabben 3-3, Claude de Smit 4-3, Jeroen Sep 4-4.

Terneuzense Boys-Nieuwdorp 1-0 (1-0). Bart van Fraeijenhove 1-0.

Tholense Boys-Yerseke 0-1 (0-1). Mark Goeman 0-1.

Terneuzense Boys21-45DBGC22-31

Oostkapelle22-39SSV'6522-28

Bruse Boys22-39MZC'1121-26

Yerseke22-38FC Axel22-24

NSVV22-37Krabbendijke22-23

Serooskerke22-33Tholense Boys22-22

Arnemuiden22-31Nieuwdorp22-15

Derde klasse A

Bevelanders-'s-Heer Arendskerke 0-2 (0-2). Dennis Goedegebure 0-1, Justin le Conté 0-2.

Kapelle-RCS 2-2 (1-0). Jordi Matondo 1-0, Martijn van der Ploeg 2-0, Remco Felius 2-1, Remco Felius 2-2.

Kruiningen-FC Dauwendaele 4-1 (2-1). Sergei Ajoub 1-0 (eigen doelpunt), André Goedhart 1-1, Steff Dane 2-1, Steffan van Houte 3-1, Thomas Paauwe 4-1.

Luctor Heinkenszand-VCK 6-0 (2-0). Ruben de Jonge 1-0, Martijn Simonse 2-0, Barry Olierhoek 3-0, Rutger van Rossum 4-0, Martijn Simonse 5-0, Rutger van Rossum 6-0.

De Noormannen-Veere 0-0.

VC Vlissingen-GPC Vlissingen 1-0 (0-0). Rafael Dos Santos 1-0.

Walcheren-Zaamslag 2-5 (1-2). Mark van der Eijk 1-0, Koen Post 1-1, Jurien Dam 1-2, Arno Scheele 1-3, Michiel Leijte 1-4, Louis Ponte 2-4, Niek Luime 2-5. Bijzonderheden: 68. Niek Luime (Zaamslag) mist strafschop en 70. Gino Zupelli (Walcheren) mist strafschop.

Luctor H'zand22-53De Noormannen22-28

's-H. Arendskerke21-50Bevelanders22-26

Zaamslag22-42GPC Vlissingen21-24

Walcheren22-39Veere22-23

VCK22-33Kruiningen21-17

RCS22-31FC Dauwendaele22-17

Kapelle21-29Vlissingen22-12

Derde klasse B

DHV-ZSC'62 1-0 (0-0). Jorn van der Wal 1-0.

De Fendert-Smerdiek 5-0 (3-0). Siem Rijnberg 1-0, Serge Palings 2-0, Serge Palings 3-0, Nick Krijnen 4-0, Nick Krijnen 5-0.

Noad'67-WHS 1-2 (1-1). Joost de Witte 1-0, Jeremy de Witte 1-1 (strafschop), Jeremy de Witte 1-2.

Overige uitslagen: DFC-Wieldrecht 0-2, Klundert-Kogelvangers 1-1, Seolto-Halsteren 2-2, Prinsenland-Dubbeldam 4-0.

DFC22-50Klundert22-30

Wieldrecht22-48De Fendert22-29

Prinsenland22-45Kogelvangers22-29

Halsteren22-34Noad'6722-23

Dubbeldam22-33ZSC'6222-23

WHS21-31DHV22-15

Seolto21-30Smerdiek22-6

Vierde klasse A

Apollo'69-Wolfaartsdijk 2-2 (0-2). Sam de Kam 0-1, Tijmen van der Baan 0-2, Robin Korsuize 1-2 en Jeffrey Otten 2-2.

Cadzand-MZVC 0-7 (0-2). Patrick Joossens 0-1 en 0-2, Jaimy Tims 0-3, Geert Bosschaart 0-4, Ferhan Topal 0-5 en 0-7 en Sharad van Roggen 0-6 (strafschop).

Domburg-Colijnsplaatse Boys 4-0 (0-0). Chiel Maranus 1-0, Sander Willemse 2-0 en 3-0 en Patrick Kodde 4-0.

Jong Ambon-Spui 1-1 (0-0). Remco Hamelink 0-1 en Jameh Lancobar 1-1.

Lewedorpse Boys-Hoedekenskerke/Kwadendamme 0-1 (0-1). Sander Rijk 0-1 (strafschop).

Patrijzen-Nieuwland 8-0 (5-0). Niels Paardenkooper 1-0, 2-0, 3-0 en 5-0, Angelo Janse 4-0 en 6-0 (strafschop) en Niels Mulder 7-0 en 8-0.

Wemeldinge-Goes 1-3 (0-2). Bajram Bajra 0-1, Atilla Cavus 0-2 en 0-3 en Robin van der Linden 1-3 (strafschop).

Hoedekenskerke/Kwadendam22-54Domburg21-28

Lewedorpse Boys22-50Nieuwland22-26

Goes22-43Wemeldinge21-24

MZVC22-42Jong Ambon21-23

Patrijzen21-39Apollo'6922-21

Wolfaartsdijk22-30Spui21-12

Colijnspl. Boys21-28Cadzand22-7

Vierde klasse B

Brouwershaven-Rillandia 2-1 (0-0). Cas van de Meer 1-0, Martijn Dalebout 2-0 en Wessel in de Weij 2-1.

Duiveland-SKNWK 2-1 (1-1). Joran Maliepaard 1-0 en 2-1 en Robert Padmos 1-1. Bijzonderheden: Duiveland kampioen.

VVC'68-Stavenisse 2-3 (2-1). Rudy Ridderhof 0-1, Stijn Verbeek 1-1 en 2-1 (strafschop), Erik de Rijke 2-2 en Rowan Dorst 2-3.

Waarde-SPS 1-3 (0-1). Jelmer Flikweert 0-1, Ramon Voshol 0-2, Stefan Dijl 1-2 en René de Groen 1-3.

FC de Westhoek-Vosmeer 2-2 (0-0). Mark de Feiter 1-0 en 2-0, Remy Capelle 2-1 en Thijs van Zanten 2-2.

WIK'57-Vrederust 0-4 (0-2). Wessel Deusing 0-1 en 0-2, Chiel Knoet 0-3 en Bart van Tilborgh 0-4.

Duiveland20-57Rillandia20-24

Vrederust20-44Stavenisse21-21

FC de Westhoek21-43SKNWK19-20

SPS19-33WIK'5719-20

VVC'6821-33Vosmeer20-9

DwO'1520-30Brouwershaven20-4

Waarde20-27

ZONDAGVOETBAL

Derde divisie

Jong FC Volendam-Quick 1-1, ADO'20-Hercules 1-2, Quick'20-Westlandia 3-3, OJC Rosmalen-Quick 2-0, Goes-HSC'21 5-1, HBS-UNA 1-2, JVC Cuijk-OSS'20 3-2, Dongen-OFC 4-0, EVV-Blauw Geel'38 3-0, TEC-Jong FC Volendam 1-0.

Jong Volendam29-58HSC'2128-38

UNA29-55JVC Cuijk28-38

TEC28-54Dongen29-38

OFC29-50Hercules26-34

OSS'2029-48EVV27-34

Goes28-46Blauw Geel'3829-34

ADO'2028-44OJC Rosmalen28-24

Quick27-40Quick'2028-22

Westlandia28-39HBS28-19

Hoofdklasse B

Gemert-Leonidas 6-1, IFC-De Meern 2-2, Alphense Boys-RKAVV 2-1, Baronie-Groene Ster 2-7, Meerssen-Vlissingen 2-0, Halsteren-Minor 3-0, Nuenen-Unitas 0-2.

Baronie24-50Alphense Boys23-28

Groene Ster23-49Minor24-28

Gemert23-47RKAVV24-25

Halsteren23-45IFC23-24

Unitas22-43Leonidas24-24

Nuenen23-32Vlissingen23-19

Meerssen22-30De Meern23-12

UDI'19/CSU22-28

Tweede klasse E

WSC-VOAB , Madese Boys-JEKA 2-1, Zeelandia Middelburg-Beek Vooruit 3-1, Hoeven-Zundert 5-2, Sarto-Kruisland 2-3, Unitas'30-Cluzona 2-1, Rijen-Uno Animo 1-1.

Madese Boys21-40Beek Vooruit21-28

Unitas'3020-39JEKA21-24

Kruisland21-38Sarto21-22

Cluzona20-35WSC20-20

Zeelandia Mb21-34Uno Animo19-19

VOAB20-31Hoeven21-18

Rijen19-28Zundert21-18

Derde klasse A

Clinge-Gastel 0-1 (0-0). Robin Dierks 0-1.

MOC'17-HVV'24 4-3 (3-0). Rick Willigers 1-0, Tom Sanen 2-0, Hein Loman 3-0, Niels Breijaert 3-1, Lamine Tew 3-2, Jozué Weever 3-3, Rick Willigers 4-3.

Philippine-VVR 1-4 (1-2). Amidu Tanko 1-0, Joris van den Ham 1-1 en 1-2, Yoran de Bruijn 1-3 en 1-4.

Steenbergen-Terneuzen 2-2 (2-1). Pieter Suijkerbuijk 1-0, Stijn Heideman 2-0, Jahrdell Constansia 2-1, Jahrdell Constansia 2-2.

Overige uitslagen: Roosendaal-Victoria'03 6-0, SAB-RBC 1-1, Virtus-Schijf 1-1 .

RBC20-43Virtus21-29

Roosendaal21-41SC Gastel22-29

Terneuzen22-35MOC'1722-25

HVV'2420-32Schijf21-23

Steenbergen21-32Victoria'0322-23

Philippine21-32Clinge22-23

VVR21-29SAB21-17

Vierde klasse A

Biervliet-WVV'67 2-1 (1-0). Ben Ongenae 1-0, Thijs de Ron 1-1, Maarten Thomaes 2-1.

Breskens-Vogelwaarde 0-0.

Hontenisse-Koewacht 0-1 (0-0). Ruud Martens 0-1.

Hulsterloo-Oostburg 1-6 (0-1). Quinten de Muer 0-1, Jochem van der Meulen 0-2, Timo Bertens 0-3 en 0-4, Arjen Versluijs 0-5, Ruben van der Meulen 0-6, Willem Cleys 1-6.

Odio-Groede 3-1 (3-1). Bart van den Hemel 0-1, Mitchell Elenbaas 1-1, eigen doelpunt 2-1, Luke de Dooij 3-1.

RIA W-Meto 1-5 (0-3). Jens Hermans 0-1, Joey van Hooijdonk 0-2, 0-3, 0-4 (strafschop) en 0-5, Karim Abdelli 1-5.

Steen-IJzendijke 2-0 (1-0). Marvin de Beule 1-0 (strafschop), Ricardo van Trappen 2-0.

Steen21-49Groede21-24

Oostburg19-42Ria W21-23

Hontenisse20-40Hulsterloo19-22

Breskens19-37Koewacht20-20

WVV'6721-35IJzendijke20-16

METO20-33Biervliet20-14

ODIO19-31Vogelwaarde20-7

Vijfde klasse A

Aardenburg-Nieuw Borgvliet 0-2 (0-0). Geert Verstraten 0-1, Benny van Ekeren 0-2.

Corn Boys-Hoofdplaat 4-0 (2-0). Alex Rasenberg 1-0, Leroy Maas 2-0, Jibbe van Hoecke 3-0, Kenneth van Zeele 4-0.

FC Moerstraten-SDO'63 3-1 (1-1). Martijn Ivens 0-1, Jim van de Berge 1-1 en 2-1, Luuk Lodiers 3-1.

Rimboe-Sluis 1-4 (0-2). Stijn Olde Klieverik 0-1, Jens Pyfferoen 0-2, Omer Tekinbas 1-2, Jens Pyfferoen 1-3, Jens Pyfferoen 1-4.

Sluiskil-Graauw 3-2 (2-0). Robin Dobbeleir 1-0, Tom van de Velde 2-0, Muhammed Kilic 3-0, Johan Roodhuizen 3-1, Body Broekaart 3-2.

Vivoo-Schoondijke 1-0 (1-0). Bas van der Heijden 1-0.

Nieuw Borgvliet-FC Moerstraten 5-0 (donderdag).

Nieuw Borgvliet20-53Corn Boys 20-25

Sluis20-51Hoofdplaat20-23

Vivoo20-45SDO'6317-20

NVS21-42Aardenburg20-15

Rimboe20-35Sluiskil19-13

Lepelstraatse B.20-34FC Moerstraten19-5

Graauw20-25Schoondijke20-4

VROUWENVOETBAL

Eerste klasse: IJFC-Saestum 2 0-5, Lyra-IJzendijke 1-8, SSS 2-RVVH 2 5-0, CSW-DSVP 3-1, 't Gooi-Hercules 2-2, Wartburgia 2-Spoting'70 3-0.

Saestum 218-52Hercules18-23

Wartburgia 218-36Sporting'7018-22

CSW18-34SSS 218-22

IJzendijke18-30RVVH 218-16

IJFC18-29DSVP18-15

't Gooi18-23Lyra18-7

Tweede klasse: Zuidland-'s-Gravenzande 4-0, Berkel 2-RCL 2 1-2, JVOZ-Barendrecht 2 5-1, Rijnvogels 2-Monster 3-5, Den Hoorn-RKAVV 1-1, Ariston'80-ARC 1-1.

JVOZ18-48Ariston'8018-24

Monster18-48RKAVV18-23

Zuidland18-30Berkel 218-22

Den Hoorn18-28's-Gravenzande18-13

ARC18-28Rijnvogels 218-10

RCL 218-28Barendrecht 218-7

ZAALVOETBAL

Eredivisie

FC Marlène-ZVV Volendam 5-5, FC Eindhoven-White Stones 7-4, Hovocubo-Zeemacht 4-5, Groene Ster-ASV Lebo 2-4, Futsal Apeldoorn-TPP-Rotterdam 1-2, Tigers Roermond-ZVV Eindhoven 5-5.

FC Eindhoven22-58ZVV Volendam22-26

Hovocubo22-49Tigers Roermond22-26

Futsal Apeldoorn22-41TPP-Rotterdam22-24

FC Marlène22-41White Stones22-17

ASV Lebo22-38ZVV Eindhoven22-16

Groene Ster22-32Zeemacht22-14